Život na FEIT

Poď študovať do FEITcity a okrem kvalitného vzdelania ti ponúkame aj super študentský život. Život, ktorý patrí k nádherným študentským rokom.

Priamo v centre udalostí

Kto miluje študentský život, vyberá si ubytovacie zariadenie Veľký Diel! Areál ubytovacieho zariadenia poskytuje 2396 ubytovacích miest, spolu v 8 blokoch. Po ruke máš školu, menzu ale aj viaceré zaujímavé príležitosti pre oddych, či športové vyžitie.
Do 10 minút pešo na FEIT

Je niekto hladný?

V kampuse UNIZA nie je nikto hladný, na výber máš až zo siedmych stravovacích zariadení. Stravovanie na UNIZA je preslávené kvalitou, ktorú na iných školách nenájdeš. Nová menza alebo Cafetéria Rektorát - ideálne miesta na raňajky pred rannou prednáškou. Kávička či nealko nápoje? Žiadny problém. Keď nemáš čas na poriadny obed a potrebuješ niečo rýchlo zjesť, zastav sa v bufete na internáte bloku E-F.

UNIZA Masters

Štúdium na vo FEITcity nie je iba drilovanie, ale je to aj zábava. Veď kto by zorganizoval pre svojich študentov turnaj v e-games. Turnaj UNIZA Masters je spojený s EXPOm trendových technológií nielen z oblasti počítačových hier.

Jarné hry elektrikárov

Športovú sezónu je potrebné otvoriť Jarnými hrami elektrikárov. Študentská organizácia FeitGroup organizuje športové podujatie, na ktorom si môžeš zašportovať so svojimi profákmi. Hry sú spojené s dobrým jedlom a pitím.

MAJÁLES

Žilinský majáles je mestský open air festival, ktorý každoročne prináša atraktívne live koncerty.

Plesová sezóna

Raz za čas sa radi hodia do gala aj naši študenti. Na plesoch Fakulty elektrotechniky a informačných technológií (Elektrotechnickej fakulty) sa vždy plesá do skorého rána.

Súhlas so súbormi cookie s Real Cookie Bannerom