Čo študovať na FEIT

Na výber máš študijné odbory (oficiálne programy), ktoré dnes aj v budúcnosti, bude trh naozaj potrebovať. Diplom u nás síce nedostaneš za účasť, ale máš istotu, že keď naozaj zamakáš a vyštuduješ, tak sa o teba firmy pobijú. Po skončení bakalárskeho štúdia môžeš plynule prejsť na inžinierske štúdium a stať sa skutočným profesionálom v prestížnych a lukratívnych odboroch.

Automatizácia je fenomén 21. storočia. Poď s nami zjednodušiť svet. Urobíme z teba špecialistu v oblasti spoľahlivej a bezpečnej komunikácie, či spracovania informácií pre inteligentnú dopravu a moderný priemysel. Podaj si prihlášku a môžeš byť jedným z architektov mesta budúcnosti.

Nielen lekári zachraňujú životy. Poď pomôcť! V našich biomedicínskych a elektrotechnických laboratóriách sa naučíš navrhovať a konštruovať lekárske prístroje a budeš pri vývoji nových medicínskych zariadení.

Steve Jobs, Elon Musk a... ty? Zmeň to, ako budú ľudia spolu komunikovať. Naučíš sa, ako fungujú počítačové a rádiové siete, budeš navrhovať optické a bezdrôtové systémy a získaš prístup k vedomostiam o najmodernejších informačno-komunikačných technológiách.

Dokážeš spojiť umenie s technikou? Tak naskoč do rozbehnutého vlaku moderných multimédií. Naučíme ťa tvoriť kvalitný multimediálny obsah pre weby aj mobilné aplikácie a ukážeme ti fascinujúci svet počítačového videnia, 3D priestoru a virtuálnej reality.

Rád spájaš výkonovku a programovanie? Pridaj sa k elektrotechnikom, naučíš sa pokročilé návrhové techniky elektrických obvodov, rozvodov a sietí. Zoznámiš sa s vysokým napätím, veľkými výkonmi a budeš mať kontrolu nad výrobou a distribúciou obrovskej energie.

Nástup zariadení a systémov na báze svetla spôsobilo novú technologickú revolúciu nielen v priemysle a prenose dát, ale aj v medicíne a bežnom ľudskom živote. Staň sa aj ty tvorcom nových technológií. Budúcnosť patrí tebe a svetlu. Tak nezahoď svoju šancu študovať hi-tech v oblasti elektrooptiky.

Pozri si zoznam inžinierskych študijných programov nadväzujúcich na bakalárske štúdium.

Miluješ vôňu benzínu a rád krotíš kone pod kapotou? Na autotronike zistíš, ako moderné autá fungujú, naučíš sa, že s laptopom urobíš viac, ako s heverom a náradím, a tiež, že správna diagnostika pomôže predísť akejkoľvek poruche. Všetko zvládneš bez toho, aby si sa zašpinil od oleja.

Súhlas so súbormi cookie s Real Cookie Bannerom